Apie mus

UAB „Prekybiniai sprendimai“ prekiauja ir gamina prekybinę bei reklaminę įrangą, kuri skirta pateikti informacijai apie prekes ir jų kainas prekybos vietose.


Jauni ir ambicingi: veiklą pradėjome 2009 metais, savo komandoje turime patyrusių žmonių, dirbančių šioje srityje daugiau nei 15 metų. Mes siekiame būti patikima partnere kasdieninėje Jūsų veikloje, užtikrinti pastovų mūsų siūlomo prekių asortimento tiekimą, lankstumą atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei operatyvumą sprendžiant iškilusias problemas.

Gamyba: 2011 metais įsigijome dirbinių iš plastiko gamybinius įrengimus. Tai paskatino ne tik mūsų tiekiamų prekių asortimento padidinimą, bet užtikrino pastovų prekių tiekimą klientams iš visos Lietuvos.

Mūsų įmonės siūlomos prekės:
kainų etikečių laikikliai, skrajučių ar lankstinukų laikikliai, informaciniai stoveliai, plastikiniai ir aliuminio rėmeliai, kainų juostos, lauko stendai, pertvarėlės prekėms, informacijos pakabinimo sistemos, kabliukai. Taip pat tiekiame padėkliukus pinigams, pirkėjų krepšelius, vežimėlius jiems sukrauti, sprendimus parodoms, įrangą prekybinei salei, prekių apsaugos priemones. 

Projektai:
mūsų įmonė užsiima ne tik prekyba - mes gaminame įvairius nestandartinius gaminius pagal Jūsų užsakymus, kurie apima spaudą, gaminius iš metalo, plastiko, medžio. 

Pavyzdžių salonas:
mielai kviečiame į mūsų gaminių pavyzdžuų saloną, įsikūrusį adresu Savanorių pr. 176F, Vilniuje. Čia Jūs galėsite ne tik pamatyti Jus dominančias prekes, bet ir užsisakyti nestandartinių gaminių pagal Jūsų užklausimus.

Elektroninė prekyba: įgyvendinome Jūsų norus ir specialiai Jums 2012 metais sukūrėme parduotuvę internete. Tai patogu, greita ir efektyvu. Kainos mūsų parduotuvėje yra nurodytos be PVM ir nėra galutinės. Neradę Jus dominančių prekių teiraukitės apie jas elektroniniu paštu ar telefonais, nurodytais kontaktų puslapyje.

PayPal Acceptance Mark
Akcija prekėms